فایل ورد بررسي اثر افزايش قيمت سموم شيميايي بر الگوي کشت زراعي و ريسک درآمدي کشاورزان دهستان بهنمير استان مازندان

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي اثر افزايش قيمت سموم شيميايي بر الگوي کشت زراعي و ريسک درآمدي کشاورزان دهستان بهنمير استان مازندان دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي اثر افزايش قيمت سموم شيميايي بر الگوي کشت زراعي و ريسک درآمدي کشاورزان دهستان بهنمير استان مازندان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي اثر افزايش قيمت سموم شيميايي بر الگوي کشت زراعي و ريسک درآمدي کشاورزان دهستان بهنمير استان مازندان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي اثر افزايش قيمت سموم شيميايي بر الگوي کشت زراعي و ريسک درآمدي کشاورزان دهستان بهنمير استان مازندان :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش بين المللي و سومين همايش ملي مهندسي و مديريت کشاورزي، محيط زيست و منابع طبيعي پايدار

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

در این مقاله با ارایه ی یک الگوی شبیه سازی و تلفیق مدل تارگت -موتاد با رهیافت برنامه ریزی ریاضی اثبات طی چند سناریو؛ واکنش بالقوه کشاورزان و ثبات درآمدی انها نسبت به اجرای سیایت افزایش قیمت سموم شیمیایی مورد بررسی قرار گرفت. سناریوها به کار رفته در این مطالعه شامل افزایش قیمت سمم شیمیایی به میزان 25؛ 50؛ 100 درصد می باشد. برای این منظور اطلاعات لازم از طریق تکمیل پرسشنامه از 360 کشاورز نمونه در منطقه موردنظر با استفاده از روش نمونه گیری خوشه ای دو مرحله ای برای سال زراعی 93-1394 جمع آوری گردید. نتایج نشان داد که با اعمال سیاست افزایش قیمت سوم شیمیایی در منطق سطح زیر کشت محصولات برنج محلی؛ گندم؛ جوکلزا ؛ توت فرنگی نیشکر؛ شبدر و خیار افزایش و سطح زیر کشت محصولات سویا؛ علوفه ای و هندوانه کاهش می یابد.

توضیحات بیشتر