فایل ورد مقايسه مربوط بودن سطوح سود در رابطه بازده- سود در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

لینک دانلود

 فایل ورد مقايسه مربوط بودن سطوح سود در رابطه بازده- سود در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد مقايسه مربوط بودن سطوح سود در رابطه بازده- سود در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد مقايسه مربوط بودن سطوح سود در رابطه بازده- سود در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد مقايسه مربوط بودن سطوح سود در رابطه بازده- سود در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش ملي مديريت و حسابداري ايران

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

ارزشگذاری سهام شرکتها همواره یکی از دغدغه های اصلی سرمایه گذاران و فعالان بازارهای سرمایه بوده که نقش بسیار مهمی در تصمیمات سرمایه گذاری و انتخاب سهام دارد. نتایج مطالعات مختلف حاکی از آنند که سود حسابداری ابزاری سودمند در کمک به پیش بینی بازده و ارزش گذاری سهام است. این پژوهش برآن است تا به مطالعه تاثیر تغییرات سود در رابطه بازده- سود و همچنین نقش ثبات سود بر این رابطه بپردازد. جامعه آماری پژوهش حاضر در برگیرنده تمامی شرکتهایی است که طی سالهای 1392-1386 در فهرست بورس اوراق بهادار تهران قرار داشتند. نمونه آزمودنی پژوهش شامل 94 شرکت بورسی بوده که با استفاده از روش نمونه گیری سیستماتیک و اعمال فیلترهای مرحله ای در نمونه باقی ماندند. فرضیات پژوهش با استفاده از تحلیل همبستگی و رگرسیون چندگانه که در نرم افزارهای E-views و SPSS انجام گرفته مورد آزمون قرار گرفته اند. این پژوهش از منظر هدف کاربردی است. نتایج پژوهش نشان میدهند که سطوح سود به دلیل داشتن ثبات بالا نماینده خوبی در روابط بازده - سود میباشد.

توضیحات بیشتر