فایل ورد بررسي عوامل موثر بر توانمند سازي کارکنان و ارتباط آن با اثربخشي سازماني (مطالعه موردي : شرکت دولتي در تهران)

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي عوامل موثر بر توانمند سازي کارکنان و ارتباط آن با اثربخشي سازماني (مطالعه موردي : شرکت دولتي در تهران) دارای 25 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي عوامل موثر بر توانمند سازي کارکنان و ارتباط آن با اثربخشي سازماني (مطالعه موردي : شرکت دولتي در تهران)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي عوامل موثر بر توانمند سازي کارکنان و ارتباط آن با اثربخشي سازماني (مطالعه موردي : شرکت دولتي در تهران)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي عوامل موثر بر توانمند سازي کارکنان و ارتباط آن با اثربخشي سازماني (مطالعه موردي : شرکت دولتي در تهران) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش ملي مديريت و حسابداري ايران

تعداد صفحات :25

چکیده مقاله:

توانمند سازی کارکنان یکی از فنون موثر برای افزایش اثربخشی سازمان و بهبود بهره وری کارکنان و استفاده بهینه از ظرفیت و توانائیهای فردی و گروهی آن ها در راستای اهداف سازمانی است. توانمند سازی فرآیندی است که در آن از طریق توسعه قابلیت های افراد به افزایش اثر بخشی سازمانی کمک می شود. در این پژوهش بر آنیم تا با بررسی عوامل موثر بر توانمند سازی کارکنان به ارتباط آن با اثر بخشی سازمانی بپردازیم. به همین منظور 5 متغیر کلیدی را در قالب یک فرضیه اصلی و 5 فرضیه فرعی بیان کردیم. تحقیق حاصل یک تحقیق پیمایشی – تحلیلی می باشد. جامعه آماری در این پژوهش کلیه کارکنان شاغل در یک شرکت دولتی در ایران می باشد که به علت حجم بالای جامعه از روش نمونه گیری گروهی تعداد 384 نفر از بخش های مختلف شرکت به عنوان نمونه آماری تحقیق انتخاب گردید و با توزیع پرسشنامه میان آن ها بررسی های لازم انجام و نتایج مورد مطالعه قرار گرفت.

توضیحات بیشتر